O nas

Anna Korentowska


Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w 2010 roku, gdzie 9 lat później obroniłam również tytuł naukowy doktora nauk społecznych w dziedzinie psychologia. Na mojej ścieżce edukacji były także inne szkoły i uczelnie, których ukończenie dało mi między innymi uprawnienia pedagogiczne czy tytuł ratownika medycznego. To jednak psychologia jest dziedziną, którą zajmuje się na co dzień jako praktyk. Począwszy od terapii i konsultacji psychologicznych, przez prowadzenie szkoleń, skończywszy na organizowaniu interwencji kryzysowych. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej prowadzonego przez Szkołę Psychoterapii Crescentia (z akredytacją Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej. Brałam udział w praktykach i stażach organizowanych na terenie placówek prowadzących terapię osób dorosłych z zaburzeniami nerwicowymi oraz leczenia uzależnień.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam jako psycholog w służbie – tam prowadzę liczne szkolenia z zarządzania stresem, udzielania wsparcia emocjonalnego czy radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Organizuję jednocześnie pomoc psychologiczną i wsparcie dla osób doświadczających kryzysów psychicznych czy uczestniczących w zdarzeniach o charakterze traumatycznym.
Poza tym prowadzę również praktykę terapeutyczną. Najbliższe w terapii jest mi podejście poznawczo-behawioralne. Właśnie w tym nurcie prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych znajdujących się sytuacjach kryzysowych lub cierpiących z powodu zaburzeń depresyjnych, lękowych i somatycznych.

Szkolenia i warsztaty, w których brałam udział to między innymi:

Maja Hain

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim, specjalność psychologia kliniczna. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej prowadzonego przez Szkołę Psychoterapii Crescentia (z akredytacją Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej. Brałam udział w licznych kursach i szkoleniach, zdobywając certyfikaty min.: mediatora rodzinnego, terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu, treningu zastępowania agresji, Zarządzanie energią życiową 8xO Wojciecha Eichelbergera. Odbyłam staże kliniczne w Szpitalu Psychiatrycznym w Starogardzie Gdańskim oraz na oddziale leczenia uzależnień Szpital Specjalistyczny MSWiA w Otwocku. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie pracy jako psycholog w służbach mundurowych, szkoleniowiec, trener oraz terapeuta. Specjalizuje się w pracy z traumą, lękami i depresją. Brałam udział w akcjach ratowniczych poza granicami kraju. Kocham sport i życie.

Szkolenia i warsztaty, w których brałam udział to między innymi:

Scroll to Top